1

Cilka SoS z.ú.

Makovského 1392/26, Praha 6, 163 00
Dlužná částka : 21.646 Kč

Pracovala jsem pro společnost květen-červen 2017 jako recepční, dodnes mi nezisková organizace dluží tyto dvě výplaty. Nezaplatí zdravotní, sociální, daně a už vůbec ne výplaty. Jediné, co mi zbývá, je, se obrátit na občansko-právní řízení (soud). Však proč by platili lidem za odvedenou práci, i když veškeré papíry byly v pořádku. Jsem ráda, že jsme s kolegyní z této organizace vůbec dostaly zápočtové listy, ukončení smouvy….Za společnost jedná pan Mick Svoboda (vlastním jménem Milan Bartoš), ačkoliv oficiálně ho v rejstřících nikde nenajdete, brání se tím, že svou činnost pro neziskovku dělá dobrovolně a zdarma. Další podvodníci, kteří se živí podváděním slušných lidí, možná i státu, jelikož se tváří, že pomáhají handicapovaným, přitom sami nemají dost slušnosti zaplatit za odvedenou práci.

admin

One Comment

 1. Hezký den, všem,
  1. Jsem pouhým dobrovolníkem, který pro jmenovanou organizaci pracuje. Nikdy jsem od ní neobdržel žádnou úhradu za svou práci a nikdy jsem jí ani nevyžadoval.
  2. Organizaci jsem nikdy neřídil, ani jsem za ní nejednal.
  3. Nepodepsané pracovnice, které byly propuštěny ve zkušební době z důvodu neodvádění jakékoliv práce, kromě jediného vytření kanceláří a které si v prostorách neziskové organizace pouze vyřizovaly své osobní obchody; pojišťovnictví a redakční práci pro hudební portál. Paní Havlánová nastoupila jako osobní asistentka pro těžce zdravotně postižené seniory a nakonec oznámila, že se štítí pomáhat klientům s hygienou.
  Až přijdou žádat o práci Lenka Kadeřábková a Romana Havlánová, nevěřte, že budou pracovat pro svého zaměstnavatele tak, aby mohly požadovat jakoukoliv odměnu.
  Vyprošuji si, aby mě anonymní admin takto očerňoval!
  Svoboda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *