0

Lukáš Pražan-Pražák

Zdravím Budějčáky a okolí,
možná si pamatujete příspěvek který jsem dávala na FB stránku “Kam nechodit pracovat” zhruba před 7-14 dny o jistém podvodníkovi. Bohužel ten samý den nám ten jistý pán volal a vyhrožoval, že pokud příspěvek nesmažeme, nedostaneme peníze od něj za opracované dny. Uběhlo tyto zhruba dva týdny a peníze stále nikde, takže si pojďme tohoto podvodníka a jeho praktiky představit podrobněji.
Jmenuje se Lukáš Pražan, mě a mamce se představil pod jménem Pražák, ale také vystupuje pod jménem Prager, na Facebooku si rád zakládá profily jako žena, například Kateřina Nováková.
A jeho praktiky?
Já a mamka jsme tady na Fb reagovali na příspěvek jedné paní (která je podle nás buď to s ním nějak spojená, nebo je to přímo on- Klára Stará), kde nabízela práci s hezkým fixním platem+bonusy a kariérní růst. Náplň práce byla taková, že jsme stáli u stánku v obchodech po celém JČ kraji, kde jsme chystali lidi a snažili se je dostat k jiné pojišťovně. Práce se zdála být dobrá, tak jsme v ní s mamkou dále pokračovali. Ovšem po 14ti dnech jsme stále neměli smlouvy (i když si pan vzal naše jméno a příjmení, adresu, RČ a číslo účtu) a pan P. se přestal ozývat, takže jsme práci ukončili. Od ukončení práce nám pan P. sliboval, že nám opracované dny zaplatí a vždy jsme si domluvili schůzku, ale vždy zavolal že mu do toho něco vlezlo a nebo pro jistotu nevolal vůbec a ozval se vždy až vecer, že byl pryč a nestíhal. Našli jsme další lidi, které taky takhle podvedl a zjistili jsme, že je to známá firma co se podvodů týká, nejprve motorky, pak vysavače a Bůh ví co ještě, měl jít sedět, ale od soudu odešel jenom s podmínkou.
Dnes nám napsal, že jelikož ho stále vydíráme (upozorňuji, že o vydírání nešlo, pouze jsme mu napsali, že doufáme že naše zítřejší schůzka platí), tak nám žádné peníze nedá.
Tímto Vás chci upozornit, aby jste si na tohoto pána dali pozor a nenaleteli mu, a zároveň Vas prosím, pokud s ním máte zkušenosti, tak se mi ozvěte a zastavíme ho společně.
Děkuji”

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *