0

Teleperformance – Lion Teleservices CZ, a. s.

Dobrý den, rády bychom se společně s mojí přítelkyní podělily o naši zkušenost ve firmě Teleperformance v Hodoníně, kde jsme pracovaly jako operátorky call centra.

Tak se pozorně usaďte, možná náš článek bude trochu delší, ale stojí za přečtení, protože tohle se vážně stalo, ačkoli je to k neuvěření. Psal se minuly rok 2017 kdy jsme pracovaly prave ve firmě Teleprofmacne – bylo to naše první zaměstnání kde jsme si mohly zkusit volání po telefonu a nabízení produktu. Ze zacatku se to zdálo byt těžké, bály jsme se, ale časem nám to do budoucna hodně dalo a dokonce jsme se i vic rozmluvily a zjistily, že nás prace hodně baví. Volání nám slo, měly jsme velmi dobré výsledky, na odměnách za nás výkon jsme si měly vydělat 8 tisíc. No a jakmile došla vyplata, peníze nikde. Takhle se to opakovala měsíc co měsíc a my jsme daly výpověď a odjely pracovat do Prahy, jelikož jsme dostaly pracovní nabídku na 4 měsíce, kde jsme si odvezly slušný balik peněz. Nicméně tak nějak jsme se vrátily zpět z Prahy na Moravu a daly šanci Teleperofmacne, protože nám bylo řečeno, že už platí jak mají. U nás se těžko shání prace, tak jsme za tu možnost byly rady.

Do prace jsme se vrátily v plném nasazení, plné energie a vděčnosti, že jsme se mohly vrátit zpatky. Jak sly dny, tak slo i volání a s klienty jsme uzavíraly zadost co zadost. Přišel konec měsíce a my si na provizich vydělaly 10 tisíc – tzn. ze jsme s klienty uzavrely v průměru každá 90 smluv cca za 20 dni. Nojo, ale chyba vedle chyby. Všechno najednou špatně i když na zacatku jsme byly chvalene jak jsme úžasné, vyborne obchodnice, opravdu jsme se snažily! A ejhle – šéf si nás zavolal a hodil na stul papír ze máme podepsat strhnuti KPI za to, že jsme v jednom hovoru udělaly chybu, na kterou nás ale nebylo ani upozorněno! Hned nam to dal podepsat, ze nám nic nezaplatí! Dneska bych mu nepodepsala nic, ale co už! Nevadí, ať si ty peníze strčí doprdele, my jsme mu řekly svoje, dokonce nám i sam řekl, že veškeré peníze což nebylo vůbec málo za nás 2, asi 18 tisíc, že jde všechno jemu do kapsy. Hruza….okrádá zaměstnance od samého zacatku, ale ty lidi co tam delaji jsou neskutečně hloupý a nechávají si srát na hlavu!!! Achjo. Jedním slovem: katastrofa ! Mejte fajn den a přeji, ať se vyhnete takovým sviním a podrazakum a když už na ne narazíte, nenechejte si to pro sebe.!

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *